Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj o godz. 9.30 Msza Święta w intencji kół różańcowych i procesja wokół kaplicy, intencja dla wspólnot na miesiąc lipiec o potrzebne łaski dla parafii i pomyślne rozwiązanie wszelkich spraw.
  2. Jutro wypominki za zmarłych połączone z różańcem. Wspominamy w liturgii Św. Tomasza, apostoła.
  3. Od jutra wracamy do stałej godziny różańca o godz. 17.30.
  4. We wtorek 4 lipca o godz. 18.00 Msza Święta w intencji rodzin z ul. Portowej 7A, którzy przyjmowali obraz Matki Bożej Pompejańskiej.P po komunii zawierzenie rodzin i po Mszy odprowadzimy obraz na ul. Myśliborską do domków jednorodzinnych zaczynając od państwa Karczemnych. Zapraszam wszystkich mieszkańców tej ulicy do uroczystego przywitania obrazu i uczestniczenia we Mszy Świętej.
  5. W czwartek Msza Święta o nowe powołania do służby Bożej i za darczyńców i ofiarodawców. Po Mszy Świętej rozpocznie się adoracja z modlitwą o uzdrowienie. Będziemy uwielbiać Pana Jezusa wspólnym śpiewem.
  6. W pierwszy piątek miesiąca lipca o godz. 8.00 rozpocznie się całodzienna adoracja, która potrwa do Mszy Świętej wieczornej, spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00. Zapraszamy do praktykowania pierwszych piątków miesiąca.
  7. Bardzo dziękuję osobom, które zbierały ofiary na kościół za ich wielkie zaangażowanie: z ul. Modlińskiej 129, 129A i B – 100 zł, Szczupaczej 11 – 72 zł, osoby, które wpłaciły na konto – 150 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.
  8. Bardzo gorąco zachęcam do czytania tygodnika „Idziemy”, są ciekawe artykuły min: Zależy nam na życiu, Uroczystość zakończenia peregrynacji kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w Łowiczu i przyjęcia jej przez diecezję warszawsko-praską, Hafciarki Pana Boga taki tytuł zrobiły sukienki Matki Bożej Częstochowskiej, stroje liturgiczne dla Jana Pawła II na najważniejsze uroczystości religijne w Polsce. Robią od ponad 130 lat. Ciekawy artykuł o misjonarzach, którzy pojechali nawracać, a niespodziewanie nawrócili się sami. Bo do nawrócenia mówią potrzebna jest wysoka temperatura.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97