Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w par. Zmartwychwstania Pańskiego w Warszawie Targówku a ks. proboszcz w par. św. Teresy w Porządziu powierzajmy parafie wspomagające i ofiarodawców naszej modlitwie. Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na majówkę przy naszej kapliczce parafialnej.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach w majowych w niedzielę i święta o godz. 18.30 w dzień powszedni o godz. 17.30. W ubiegłych latach o wiele więcej osób uczestniczyło w naszej kaplicy na nabożeństwie majowym, postarajmy się wygospodarować czas dla Maryi.
  3. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej pierwsza generalna do I komunii Świętej klasa III A ze szkoły Myśliborskiej.
  4. W środę po Mszy Świętej pierwsza próba do komunii świętej dzieci ze szkoły z Płużnickiej.
  5. W czwartek Wspomnienie Najświętszej Matki Bożej Fatimskiej, po Mszy Świętej rozpoczniemy kolejną drogę różańcową na naszych wałach, po wieczornej Mszy Świętej druga generalna dzieci komunijnych z klasy IIIB i C.
  6. W piątek od godz. 16.00 spowiedź dzieci komunijnych dwóch grup ze szkoły z Myśliborskiej. W tym dniu obchodzimy święto Świętego Macieja Apostoła w czasie nabożeństwa rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego.
  7. W sobotę 15 maja Uroczystość I Komunii Świętej, pierwsza grupa o godz. 9.30 i druga grupa o godz. 12.00. Od przyszłej niedzieli Mszą Świętą o godz. 9.30 rozpocznie się biały tydzień, w tym dniu odbędzie się odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, dzieci przynoszą swoje chrzcielne świece.  W tym dniu o godz. 19.00 zapraszamy na majówkę przy kapliczce na ulicy Życzliwej. .
  8. Dziękujemy ofiarodawcom i wszystkim darczyńcom którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 4900zl.
  9. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: Pułapka na nastolatka, Łamiąca strzały nieprzyjaciela, pomoc u Matki Bożej Łaskawej, Oczekiwanie na beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97