Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła

  1. Jutro na początku Mszy będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. Na Mszy Świętej o godz. 18.00 we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes będzie obrzęd namaszczenia chorych. Zapraszamy na Msze Świętą chorych i cierpiących.
  2. W środę 13 lutego o godz. 18.00 Msza Święta Fatimska z nowenną do MB Nieustającej Pomocy i po Eucharystii po raz 8 przejdziemy w drodze różańcowej na naszych wałach żerańskich. Zakończymy w naszej kaplicy Apelem Jasnogórskim.
  3. W czwartek jest święto Świętych Cyryla mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy.
  4. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 990 zł,  z ul. Konwaliowej 160zł., Portowej 9 – 180zł,  serdeczne Bóg zapłać.
  5. W niedzielę 17 lutego w naszej wspólnocie parafialnej będzie wprowadzenie Relikwii Św. Ojca Pio, uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem bp. Marka Solarczyka będzie o godz. 8.00 rano, w czasie tej Mszy Świętej przyjmiemy dwa nowe Kółka rodzinne św. Klary i św. Marty oraz członków, którzy w ostatnim czasie dołączyli do innych kół różańcowych. Przez całą niedzielę będziemy gościć o. Romana Ruska, który będzie głosił kazania o św. Ojcu Pio, zapraszam wszystkich do uczestnictwa. Po każdej Mszy Świętej będzie procesyjne ucałowanie Relikwii.
  6. Zapraszam na tę szczególną niedzielę wprowadzenia Relikwii do naszej parafii. W ramach przygotowań do komunii Świętej i rocznicy dzieci klas III i IV w raz  z rodzicami, o godz. 11.00, i młodzież przygotowującą się do bierzmowania na godz. 12.30, po Mszach będzie krótkie formacyjne spotkanie, spotkanie po Mszy Świętej jest obowiązkowe.
  7. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać następujące artykuły: Braterstwo dla pokoju, o niezwykłej wizycie papieża Franciszka z Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Komu namaszczenie? Kto i w jakich warunkach może przyjąć Sakrament Chorych., W jaki sposób można skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97