Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziękuje katechetkom p. Paulinie i Teresie za przygotowanie dzieci ze szkoły z Płużnickiej i Myśliborskiej do Rocznicy komunii świętej, rodzicom za posprzątanie kaplicy, dziękuje p. Krzysztofowi organiście za przygotowanie śpiewu, naszym braciom z Totus Tuus za trzymanie porządku na parkingu, panu Pawłowi całej asyście liturgicznej za posługę przy ołtarzu.
  2. Bóg zapłać dzieciom rocznicowym za dar ołtarza ofiary złożone na budowę kościoła, 2000zl., Bóg wielki zapłać. Dzieci jutro przychodzą ze świecami na godz. 9.30 by odnowić przyrzeczenia chrzcielne.
  3. Dziaj ks. Przemek jest z posługą w parafii Obryte w diecezji płockiej, a ks. Mariusz w par. św. Stanisława Kostki w Okuniewie, pamiętajmy w modlitwie o naszych kapłanach i ofiarodawcach naszej budującej Świątyni. Dzisiaj o godz. 20.00 zapraszamy na wspólną modlitwę przy kapliczce na ulicy Ku Rzece. We wtorek zapraszamy na ostatnią majówkę przy Figurze Matki Bożej Niepokalanej na ulicy Laurowej.
  4. Jutro po Mszy Świętej wieczornej spotkanie zelatorów i wspólnoty Totus Tuus. We wtorek zapraszamy na ostatnie nabożeństwo majowe na godz. 17.30, od środy rozpoczną się nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na adorację z modlitwą uwielbienia.
  6. W pierwszy piątek miesiąca po Mszy Świętej porannej rozpocznie się całodzienna adoracja Najświętszego sakramentu, od godz. 9.00 nawiedzimy chorych w naszej parafii, od 17.15 spowiedź pierwszo piątkowa o godz. 18.00 Msza Święta wynagradzająca Sercu Pana Jezusa.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 6.00 wyruszamy z pielgrzymka do Częstochowy, o godz. 18.00 rozpocznie się wieczernik pompejański który tradycyjnie zakończymy Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy na wspólną modlitwę będzie oczekiwać na Zesłanie Ducha Świętego, powierzymy nasze wszystkie rodziny.
  8. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, o godz. 12.30 Msza Święta w intencji kół różańcowych, krótka adoracja i procesja wokół kaplicy, intencja na miesiąc czerwiec: o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej wspólnoty parafialnej i potrzebne łaski dla wszystkich wspólnot z naszej parafii. W tym dniu zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. W niedzielę o godz.19.00 Msza Święta Dziękczynna za rodziny które przyjmowały Obraz Matki Bożej Pompejańskiej na Osiedlu Modlińska 73 obraz był przyjmowany przez rodziny z osiedla przez osiem i pół miesiąca przyjęło 60% młodych rodzin, dziękujemy wszystkim za wielką organizację i świadectwo wiary, po Komunii rodziny zawierzą i podziękują Maryi, a po Eucharystii Maryja rozpocznie peregrynacje na kolejnym Osiedlu Ku Rzece, zapraszamy rodziny do uroczystego odprowadzenia i przywitania przy pierwszym bloku Ku Rzece 7.
  9. Dziękujemy ofiarodawcom i wszystkim darczyńcom którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 1900zl., Życzliwa i Obrazkowa 500zł., os. Ku Rzece 73 – 270, os. Modlińska 73 – 270zł., Myśliborska 18, Laurowa 35,37, Szczupacza 11 – 460zł., os. Myśliborska 70,72 – 200zł., os. Wojskowe 370zł., ul. Modlińska 125 i 129 – 230zł., os. Myśliborska 72A i B – 1810zl., ul. Kasztanowa domki jednorodzinne 300zł., ul. Portowa, Płużnicka 2A,B – Laurowa, Leszczynowa, Mirocińska – 2190zł., od dzieci komunijnych ze szkoły z Płużnickiej 900zl.,
  10. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Beatyfikacja i co dalej? Po raz pierwszy wspominamy w Kościele bł Kard. Stefana Wyszyńskiego, To patron na nasze czasy. Jak rozpoznać niewiarygodne treści w mediach?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97