Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Św. Jana Chrzciciela

 1. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali mi w przygotowaniach do naszego pikniku parafialnego i zjazdu kół rodzinnych. Z serca dziękuję za każdy gest życzliwości w przygotowaniu poczęstunku dla naszych gości, za wspaniałą organizację. Niech Maryja z Pompejów ogarnie wszystkich swoją opieką i Bożymi darami. Ks. Przemek dzisiaj głosi słowo Boże i zbiera ofiary w parafii św. Wincentego a Paulo na Bródnie. Ogarnijmy Jego posługę Matce Bożej Pompejańskiej.
 2. Jutro o godz. 7.00 Msza Święta dla dzieci, którzy wyjeżdżają na wakacyjny wyjazd do Jugowic. Prosimy o punktualność.
 3. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do Błogosławionego Bartola Longo. Po komunii ucałowanie relikwii.
 4. W środę wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy na nowennę połączoną z nabożeństwem czerwcowym.
 5. W piątek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Udziela się odpustu wiernym, którzy w tym dniu nawiedzą katedrę i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
 6. W sobotę kończy się miesiąc czerwiec i zapraszam na ostatnie nabożeństwo czerwcowe.
 7. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 2700zł zł, 1000 zł osoba bezimienna, ul. Przaśna 16 – 150, Myśliborska 44B – 110zł, Bóg zapłać.
 8. W niedzielę 1 lipca o godz. 9.30 Msza Święta w intencji kół stanowych i procesja wokół kaplicy. Prosimy o przygotowanie asysty do feletronów, chorągwi i baldachimu. O godz. 19.00 Msza Święta w intencji kół rodzinnych. Od wakacji nie będzie Mszy Św. O godz. 17.00. Intencja dla kół różańcowych na miesiąc lipiec o potrzebne łaski o Boże dary dla dzieci i młodzieży na czas rozpoczynających wakacji.
 9. Można zobaczyć na kaplicy baner przedstawiający wstępny projekt naszej świątyni. Dokumenty są złożone do urzędu, czekamy cierpliwie na pozwolenie.
 10. Bp Romuald Kamiński nasz ordynariusz skierował do pomocy duszpasterskiej do naszej parafii ks. Sławomira Brajczewskiego, który pracuje w seminarium tarchomińskim jako ekonom. Będziemy go witać 26 sierpnia w niedzielę. Dziękujemy Maryi że przysyła do naszej parafii kapłana, który będzie nas wspierał w duszpasterstwie.
 11. W tygodniu Idziemy warto przeczytać: Dlaczego mówienie wyłącznie o prawach człowieka jest ślepą uliczką, Życzenia na Dzień Ojca, dlaczego ojcowie są na przegranej pozycji wobec kobiet w prawach do ich wspólnych dzieci? Z czym muszą się liczyć kibice wyjeżdżający na piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji? Od O

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97