Ogłoszenia duszpasterskie  – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Dziękuję wspólnotom różańcowym rodzinnym, stanowym i braciom Totus Tuus za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, posprzątanie kaplicy, dziękuje wszystkim grupom za obstawienie godzin adoracji przy Ciemnicy i przy Grobie Pańskim, dziękuje wspólnotom braciom Totus Tuus, ministrantom, bielankom, wspólnocie różańcowej. Bóg zapłać za przygotowanie liturgii naszemu chórowi i organiście. Dziękuje naszym kapłanom ks. Mariuszowi i Przemkowi za przewodniczenie liturgii w Triduum Paschalnym. Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza wszystkich szczególnymi łaskami.
  2. Jutro drugi dzień Świąt, Msze Święte tak jak w niedziele, taca przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. We wtorek o godz. 18.00 Msza Święta dziękczynna w ramach nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Pompejańskiej z bloku Myśliborska 20, po komunii delegacja podziękuje za czas nawiedzenia i po Mszy Świętej odprowadzimy do kolejnego Osiedla na ulice Myśliborską 72 A,B,C, zapraszamy mieszkańców osiedla do przywitania przed pierwszą klatką.
  4. W czwartek 13 kwietnia po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na 58 drogę różańcową po naszych wałach, zakończymy Apelem Jasnogórskim w naszej kaplicy.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy Świętować Niedzielę Miłosierdzia Bożego dodatkowa Msza Święta z Koronką Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. W ty dniu taca przeznaczona jest dzieła charytatywne Caritas naszej diecezji. Udziela się odpustu zupełnego wiernym którzy w tym dniu odmówią Koronkę w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu. W tym dniu o godz. 12.30 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania, po Mszy Świętej odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne.
  6. Po świętach zapraszamy do kancelarii rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu maju, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
  7. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3500zl., ul. Przaśna domki jednorodzinne 400zł., Kontynuujemy malowanie kościoła farbą gruntową, podkładową, wykonywane są prace wentylacyjne, zapłaciliśmy za materiały płytek do plebanii 19 000 zł., został pomalowany sufit w przedsionku głównego wejścia.
  8. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Zmartwychwstanie jest czymś więcej niż powrotem do poprzedniego życia. Dzieje Bazyliki Grobu Pańskiego. Młode pokolenie staje się poniekąd wykorzenieniem z własnego kodu kulturowego. Zróbmy wszystko by, to zmienić – zachęca Krzysztof Ziemiec.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97