Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali Ciemnicę i Grób Pański – p. Jarkowi kościelnemu, Sebastianowi, grupie osób z rodzinnych kół różańcowych, za wielką pomoc w ułożeniu kwiatów. Dziękuję za przygotowanie liturgii w Triduum Paschalnym, ceremoniarzowi Mateuszowi i Jarkowi, lektorom, ministrantom, bielankom, wspólnotom różańcowym za dyżury czuwania, panom dziękuję za wartę przy Grobie Pańskim, p. organiście i chórowi za uświetnienie liturgii śpiewem i wielkie zaangażowanie w liturgię. Dziękuję osobom, które porządkowały teren przed kaplicą jak również przy sprzątaniu w kaplicy. Bóg zapłać wszystkim za okazaną pomoc i współpracę.
  2. Jutro Msze Święte tak jak w niedziele z wyjątkiem godz. 17.00. O godz. 19.00 Msza Św. intencji rodzin z Osiedla Szczupacza 11, które przyjmowały Obraz Matki Bożej Pompejańskiej. Obraz po Eucharystii odprowadzimy na ul. Laurową 35 i 37. Prosimy delegację z tych bloków by odprowadziła Matkę Bożą do pierwszej klatki. Jutro przeżywamy 13 rocznicę narodzin dla nieba św. Jana Pawła II papieża, za Jego wstawiennictwem prośmy o szczególne dary dla naszej parafii.
  3. We wtorek 3 kwietnia po Mszy Świętej wieczornej rozpocznie się adoracja całodobowa, która rozpocznie modlitewne przygotowanie do Nawiedzenia Kopii Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w naszej parafii, zapraszam serdecznie w wolnym czasie na wspólną modlitwę w intencjach naszej wspólnoty parafialnej. O godz. 21.00 rozpoczniemy Apel Jasnogórski po którym będzie Msza Święta o dobre owoce peregrynacji i w intencji parafii.
  4. W środę o godz. 18.00 uroczyście zakończymy czuwanie, po Mszy Świętej rozpoczniemy Nowennę do Matki Bożej Jasnogórskiej.
  5. W czwartek Msza Święta o nowe powołania do służby Bożej. Po niej będzie adoracja z modlitwą o uzdrowienie.
  6. W piątek rano o 8.00 rozpoczniemy adorację do wieczornej Mszy Świętej. Od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych, od 17.00 spowiedź pierwszopiątkowa i Msza Święta do Serca Pana Jezusa.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 18.00 rozpoczniemy Wieczernik Pompejański, który zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  8. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego zapraszamy o godz. 15.00 na godzinę Miłosierdzia, koronką rozpoczniemy Mszę Świętą.
  9. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 1200zł zł, Modlińska 65B, C, D, E, F – 290zł, Myśliborska 24 – 100zł, Dziękuję ofiarodawcom za zakupienie do naszej kaplicy nowych organów, serdeczne Bóg zapłać.
  10. W tygodniu Idziemy warto przeczytać: U nas zawsze coś się dzieje, od początku chcieli mieć dużą rodzinę, Bokser dziękuje Bogu, ciekawy artykuł o św. Rafce z Libanu.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97