Ogłoszenia duszpasterskie  – Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

 1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego. Po niedzieli łącznicy będą zbierać ofiary na dalsze prace w kościele.
 2. Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie, a ks. Przemek w par. św. Jerzego w Zielonce, powierzajmy w modlitwie naszych kapłanów i ofiarodawców którzy wspierają budowę naszej świątyni. Dziękuje dzieciom rocznicowym ze szkoły z Myśliborskiej i Płużnickiej za złożone ofiary na dalsze prace w kościele 3000 zł , serdeczne Bóg zapłać za ten dar serca.
 3. Dziękuje ks. Mariuszowi i p. Paulinie katechetce za przygotowanie dzieci do rocznicy, przystąpiło 60 dzieci. Dziękuje rodzicom za posprzątanie kościoła i kaplicy, za wielką życzliwość i sprawną organizację, dziękuje p. Magdzie organistce za przygotowanie śpiewu, naszym braciom totus tuus za koordynowanie porządku, panu Adamowi kościelnemu i całej asyście liturgicznej za posługę przy ołtarzu.
 4. Jutro o godz.18.00 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego św. Rity, po komunii zawierzenie całej wspólnoty. Po Mszy Świętej o godz. 18.30 druga próba kandydatów przygotowujących się do bierzmowania.
 5. We wtorek 23 maja Msza Święta wspólnoty Ojca Pio i po Eucharystii modlitwy przed Relikwiami św. Ojca Pio.
 6. W środę 24 maja wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, W czwartek 25 maja po Mszy Świętej wieczornej próba generalna kandydatów do bierzmowania ze świadkami, obecność obowiązkowa.
 7. W piątek wspominamy w liturgii św. Filipa z Neri w tym dniu świętujemy Dzień Matki życzymy wszystkim mamom wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień. W tym dniu od godz. 16.00 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i świadków.
 8. W sobotę 27 maja o godz. 10.00 uroczysta Msza Święta przyjęcia naszej młodzieży sakramentu bierzmowania, prosimy kandydatów o zajęcie swoich miejsc o godz.9.15, wcześniej chcemy wręczyć zaświadczenia i krzyże, które są pamiątką sakramentu bierzmowania.
 9. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej o godz. 00 adoracja uwielbienia przed Zesłaniem Ducha Świętego.
 10. W przyszłą niedziele uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Udziela się w tym dniu odpustu zupełnego wiernym, którzy będą pobożnie uczestniczyć w uroczystym śpiewie hymnu o Stworzycielu Duchu przyjdź. Kończy się w tym dniu okres wielkanocny. W przyszłą niedzielę o godz.20.00 zapraszamy na majówkę przy krzyżu na ul. Modlińskiej.
 11. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3500zl., ul. Płużnicka 200zł., ul. Życzliwa i Obrazkowa – 500zł., Bóg zapłać.
 12. Organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w sobotę 3 czerwca koszt 80 zł., zapisy w zakrystii lub u swoich zelatorów.
 13. Rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu czerwcu prosimy żeby przyniosły do kancelarii skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
 14. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Jak być mamą? Jak postępować z dziećmi, by relacji małżeńskiej nie zagrażał syndrom pustego gniazda., Co oznaczają zmiany w ustawie o przemocy w rodzinie, o której głośno zrobiło się kontekście śmierci ośmioletniego Kamila z Częstochowy?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97