Ogłoszenia duszpasterskie –Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

 1. Przypominamy o nabożeństwach majowych codziennie o godz. 17.30, w niedziele i święta o godz. 18.30. Dziś zapraszamy na majówkę przy nowym Osiedlu na Modlińskiej 65 o godz. 20.15
 2. Jutro o godz.18.00 zapraszamy dzieci komunijne klas III A i B na trzecią próbę. Przed Mszą Świętą modlimy się w wypominkach za zmarłych. W tym dniu obchodzimy święto Św. Macieja Apostoła.
 3. We wtorek o godz. 18.00 zapraszamy na pierwszą próbę dzieci klas III C i D.
 4. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na generalną próbę rodziców i dzieci komunijne klas III A i B., w tym dniu obchodzimy uroczystość Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i metropolii warszawskiej.
 5. W czwartek zapraszamy na drugą próbę dzieci komunijne klas III C i D.
 6. W piątek na godz. 16.00 zapraszamy dzieci klas III A i B na krótką modlitwę z rachunkiem sumienia, która przygotuje do pierwszej spowiedzi świętej. Zapraszam również rodziców i dzieci rocznicowe, spowiedź od godz. 16.00. W czasie Mszy Świętej dzieci rocznicowe zajmują swoje miejsca. Mszą Świętą rozpoczniemy przygotowanie do rocznicy. Prosimy wszystkie dzieci rocznicowe o obecność wraz z rodzicami.
 7. W sobotę przeżywamy Uroczystą Komunię Świętą dzieci klas III A i B. Prosimy przyjść pół godziny wcześniej. Wieczorem zapraszamy na wspólną majówkę na ul. przy Osiedlu Myśliborskiej 62 i 64 przy tak zwanych grzybkach.
 8. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Dzieci komunijne rozpoczynają biały tydzień. Na Mszy Świętej o godz. 9.30 będą uroczyście odnawiać przyrzeczenia chrzcielne. Przypominamy o przyniesieniu świec chrzcielnych. Prosimy osoby starsze, żeby przez dwie kolejne niedziele ze względu na komunię przychodzili na godz. 8.00, 17.00 lub 19.00.
 9. Zapisujemy dzieci w zakrystii na wakacyjny wyjazd parafialny w Góry Sowie do Jugowic. 2 czerwca organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę na Jasną Górę, zapisy w zakrystii koszt 60 zł, wyjazd o 5.30 z przed kaplicy, zapraszamy.
 10. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała 31 maja. Trasa jest już zgłoszona do pilotowania policji. W tym roku przejdziemy ul. Myśliborską, gdzie przy Osiedlu Myśliborskiej 44 będzie pierwszy ołtarz, który przygotują rodzice dzieci komunijnych, skręcimy w ulicę Kasztanową, gdzie przy zakręcie ul. Portowej będzie drugi ołtarz przygotowanych przez młodzież, ministrantów i lektorów, idąc ulicą Portową skręcimy na koniec ulicy Familijnej gdzie trzeci ołtarz będzie przygotowany przez kółka stanowe, na koniec przejdziemy na ul. Piechocką przy Portowej 9A gdzie ołtarz będzie przygotowany przez kółka rodzinne. Na zakończenie przejdziemy do naszej Kaplicy by odśpiewać Te Deum i przyjąć Boże Błogosławieństwo.
 11. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 1100zł zł, mieszkańcom z ul. Myśliborskiej 64 A i B50zł, Myśliborska 44B – 60zł, Bóg zapłać.
 12. W tygodniu Idziemy warto przeczytać: Dlaczego Maryja prosi o nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca, Życiorys nowej błogosławionej Hannie Chrzanowskiej, Do końca w obronie nienarodzonych o dr inż. Antonim Zięba jak mocno walczył o życie.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97