Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Trójcy Przenajświętszej

  1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. ks. Proboszcz jest z posługą w par. św. Faustyny Bródnie, powierzajmy parafie wspomagające i ofiarodawców naszej modlitwie.
  2. Bardzo dziękuje rodzicom dzieci rocznicowym za przygotowanie i posprzątanie naszej kaplicy na uroczystości I Rocznicy. Dziękuje za przygotowanie dzieci p. katechetce Teresie p. Marcinowi organiście i asyście liturgicznej. Braciom z Totus Tuus za koordynowaniem ruchem na parkingu. Bóg zapłać za dar dzieci rocznicowych obrus na ołtarz i 750zl., zł., na budowę kościoła. Dzisiaj zapraszamy na majówkę o godz. 20.00 na Osiedle Myśliborska 72.
  3. Jutro ostatni dzień maja zapraszamy na nabożeństwo o godz. 17.30, po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na ostatnią majówkę przy kapliczce Ku Rzece.
  4. We wtorek 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka, życzymy wszystkim dzieciom dużo, radości, sukcesów w nauce i spełnienia marzeń. Niech Bóg wszystkie dzieci błogosławi i strzeże. W tym dniu druga grupa dzieci z ulicy Myśliborskiej po Mszy Świętej wieczornej rozpoczyna przygotowanie do I komunii Świętej.
  5. W czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała, po Mszy Świętej o godz. 11.00 wyjedziemy z procesją do czterech ołtarzy. Pierwszy ołtarz przygotowany przez koła różańcowe będzie przy bloku Myśliborska 26A, drugi przygotowany przez grupę Ojca Pio na ulicy Portowej, trzeci na ul. Laurowej przygotowany przez rodziców dzieci komunijnych i rocznicowych i czwarty na ul. Myśliborskiej przy posesji państwa Karczemnych przygotowanych przez wspólnotę Totus Tuus. Zapraszamy na procesje bielanki do sypania kwiatów, dzieci komunijne i rocznicowe, lektorów, ministrantów, wszystkie wspólnoty i parafian. Zarezerwujmy ten czas na modlitwę.
  6. W piątek od Mszy Świętej porannej zapraszamy na całodzienna adorację, od godz. 17.00 spowiedź pierwszo – piątkowa, w tym dniu rozpoczyna się Oktawa Bożego Ciała ze względu na prace przy budowie kościoła nie będzie procesji wokół naszej kaplicy. Zapraszamy w tym dniu po Mszy Świętej wieczornej rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci miesiącu czerwcu i w lipcu, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
  7. W sobotę o godz. 5.30 wyjeżdżamy na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę prosimy o punktualność, zapraszamy w tym dniu od godz. 18.00 na wieczernik pompejański który zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  8. W przyszłą niedziele o godz. 12.30 Msza Święta w intencji kół różańcowych, intencja na miesiąc czerwiec – modlimy się za budowniczych i ofiarodawców naszej Świątyni.
  9. Dziękujemy ofiarodawcom i wszystkim darczyńcom którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto –.2500zł, ul. konwaliowa 220zł., Myśliborska 42 C,D,E,F – 370zł., Osiedle Ku Rzece 1200zl., os. Myśliborska 62 i 64 – 500zl., os. Modlińska 73 – 400zł., ul. Przaśna domki jedn. 390zł., Bóg zapłać
  10. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: warto przeczytać – Sens adoracji o czym pamiętać aby dobrze przeżywać czas modlitwy przed Najświętszym Sakramentem, Co z katolicką Hiszpanią – archidiecezja barcelońska planuje likwidację 160 z 208 parafii oraz zamkniecie 10 kościołów, Skąd Prymas Tysiąclecia czerpał siły aby ulec komunistycznej tyranii i uratować przed nią Kościół?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97