Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiaj przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego dodatkowa Msza Święta z koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 będzie transmitowana przez internet zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy.
  2. W środę zapraszamy na Msze Świętą o godz. 18.00 wspólnotę Totus Tuus. W czwartek o godz. 18.00 modlimy się w intencji wspólnoty św. Ojca Pio, w tym dniu przeżywamy uroczystość św. Wojciecha męczennika patrona Polski.
  3. W sobotę przeżywamy Święto św. Marka Ewangelisty, pamiętajmy w modlitwach o solenizancie ks. bp Marku Solarczyku sufraganie naszej diecezji.
  4. W najbliższą niedzielę 26 kwietnia o godz. 12.30 po komunii, nabożeństwo do naszego patrona Bł. Bartola Longo, o godz. 19.00 Msza Święta w intencji rodzin które modliły się w czasie nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Pompejańskiej na Osiedlu Modlińska 65 B,C,D,E,F,G, po komunii zawierzymy rodziny naszej Królowej z Pompejów, w tym dniu Nawiedzenie rozpocznie się na Osiedlu Modlińska 67B.
  5. Informujemy rodziców dzieci komunijnych że uroczystości komunijne będę przeniesione po wakacjach na sobotę 12 września, I grupa III A i B o godz. 9.30 a II grupa III C o godz. 12.00, Rocznica komunii świętej będzie w niedzielę 20 września o godz. 9.30, szczegóły o przygotowaniach ks. Artur poda w najbliższym czasie na librusie dla wszystkich rodziców klas III i IV.
  6. Dziękuje ofiarodawcom i darczyńcom którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 1700zł., Bóg zapłać, Moi drodzy prosił bym bardzo o wpłacanie składek na budowę kościoła na nasze konto, przypominamy że w najbliższym czasie są odwołane wszystkie parafie wspomagające do których z ks. Przemkiem jeździliśmy, na ten najbliższy czas chciałbym dokończyć pierwszy etap budowy stan zerowy czyli podziemni, liczę na waszą pomoc i wsparcie.
  7. Od Jutra wejdą w życie zmiany w ograniczeniach w Polsce, związane z COVID – 19. Według nich liczba osób uczestniczących we Mszy Świętej będzie zależała od powierzchni świątyni. W Kościele na jedną osobę musi przypadać co najmniej 15m2 powierzchni. U nas jest 165m2 czyli maksymalnie 11 osób, prosimy też o zakładaniu masek, które zasłonią usta i nos, zwolnieni są w czasie sprawowania liturgii celebransi, prosimy  dostosować się do przepisów sanitarnych.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97