Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Męki Pańskiej

  1. Msza Święta Wieli Czwartek o godz. 18.00 będziemy transmitować w internecie na naszej stronie, po komunii świętej Najświętszy sakrament przeniesiemy do ołtarza przechowania, gdzie wierni będą modlić się indywidualnie, na koniec zaśpiewamy suplikacje.
  2. W piątek całodzienna adoracja, o godz. 18.00 będziemy transmitować liturgię Wielkiego Piątku, wspólnie oddamy cześć krzyżowi klęcząc na swoich miejscach w domu i w naszej kaplicy odśpiewując suplikacje, po liturgii przeniesiemy Najświętszy Sakrament do miejsca przechowania.  
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim, będzie się odbywać według wszelkich ograniczeń związanych z epidemią, panowie z Totus Tuus będą trzymać pieczę nad adoracją, przypominamy że w czasie liturgii i adoracji może przebywać 5 osób.
  4. Wigilia Paschalna będzie również transmitowana o godz. 19.00, rozpocznie się w kaplicy już przy ustawionym paschale, zapalimy paschał i odśpiewamy uroczyste Orędzie wielkanocne, po Ewangelii opuścimy trzecią część Wigilii Paschalnej tzw. liturgię chrzcielną, bezpośrednio po homilii odnowimy przyrzeczenia chrzcielne. Na zakończenie liturgii odśpiewamy „Wesel się Królowo miła”.
  5. Msze Świętą rezurekcyjną będziemy sprawować o godz. 6.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odśpiewamy hymn Ciebie Boga wysławiamy i pobłogosławimy wszystkich którzy będą się łączyć przez internet. Życzymy wszystkim pokoju ducha, i duchowego przeżycia Triduum Paschalnego. Niech ten czas nie łatwy dla nas wszystkich zaowocuje w naszych sercach i w każdej rodzinie. Łączymy się z każdą rodziną w modlitwie i życzmy byśmy mogli w niedługim czasie gromadzić się przed ołtarzem Boga najwyższego.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97