Ogłoszenia duszpasterskie  – IV Niedziela Zwykła

1. Ks. Przemek jest dzisiaj z posługą w parafii Poręba za Wyszkowem, a ks. Proboszcz w par. Matki Bożej Różańcowej na Bródnie, powierzajmy w naszej modlitwie kapłanów i ofiarodawców budującej się naszej Świątyni.
2. We wtorek wspominamy św. Jana Bosko, prezbitera. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Niestającej Pomocy.,
3. W czwartek przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego Matki Bożej Gromicznej, w czasie Mszy Świętej o godz. 7.00 i 18.00 odbędzie się obrzęd błogosławieństwa świec, jest również dzień życia konsekrowanego taca przeznaczona jest na zakony klauzurowe., w tym dniu kończy się okres śpiewania kolęd.
4. W pierwszy piątek miesiąca po Mszy porannej rozpocznie się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, od godz. 9.00 nawiedzimy naszych chorych, a od godz. 17.15 zapraszamy na spowiedź pierwszo piątkową. O godz.18.00 Msza Święta wynagradzająca Sercu Pana Jezusa.
5. W sobotę o godz. 18.00 Mszą Świętą rozpoczniemy wieczernik pompejański zakończymy adoracją wynagradzająca Sercu Maryi i Apelem Jasnogórskim. Na Msze Świętą zapraszamy pary które uczestniczą w naukach przedmałżeńskich.
6. W niedzielę o godz. 12.30 Msza Święta w intencji kół stanowych i rodzinnych, odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu, i po Mszy spotkanie formacyjne dla członków żywego różańca, intencja na miesiąc luty: w intencji parafian szczególnie te rodziny które przezywają kryzys w małżeństwie, jak również osoby chore na nowotwór, depresję, schizofremię i cierpiące duchowo.
7. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 4000zł., os. Myśliborska 72 – 250zł., os. Modlińska 65,67,71 – 350zł., Serdeczne Bóg zapłać.
8. Prace w Świątyni posuwają się do przodu, ekipa w kościele układa podłogowe spirale i przygotowujemy się po niedzieli do zalania posadzki podłogowej na chórze, w kościele i w kruchcie wejściowej, będą również zabezpieczone balkony papą i zalana powierzchnia ze spadkiem odprowadzającym wodę. Druga ekipa pracowników układa płytki łazienkowe w plebanii. Przywieziony został transport płytek podłogowych na plebanię i schody zapłaciliśmy 44 400zł.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97