Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna

  1. Pragniemy podziękować rodzicom za aktywną pracę przy wieszaniu tkaniny. Dzisiaj ks. proboszcz i delegacja z naszej parafii zbierają ofiary na kościół w par. Matki Bożej Anielskiej w Warszawie Radość, pamiętajmy o nich i ofiarodawcach w modlitwie. 
  2. Jutro wspominamy Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej. Po nabożeństwie modlimy się w wypominkach za zmarłych. Po Mszy Świętej wyruszamy w kolejną 11 drogę różańcową na naszych wałach.
  3. We wtorek w liturgii wspominamy św. Macieja Apostoła, po Mszy Świętej o godz. 18.30 zapraszamy dzieci i rodziców na pierwszą próbę przygotowująca do I komunii świętej.,
  4. W środę 15 maja od godz. 16.00 zapraszamy do kancelarii z indeksem na egzamin dziewczęta przygotowujące się do sakramentu bierzmowania.
  5. W czwartek 16 maja wspominamy św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski. Po Mszy Świętej zapraszamy na drugą próbę dzieci komunijne.
  6. W piątek 17 maja od godz. 16.00 zapraszamy do kancelarii z indeksem na egzamin chłopców przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  7. W sobotę po Mszy Świętej o godz. 19.00 zapraszamy na majówkę przy kapliczce na ul. Myśliborska 19 naprzeciwko Mlekowity.
  8. Dziękuję ofiarodawcom, którzy przekazali na konto 1200zł., ul. Kasztanowa 150zł., Portowa 9 – 160zl., ul. Obrazkowa – 300zł. Od przyszłego tygodnia łącznicy odpowiedzialni za poszczególne Osiedla będą zbierać ofiary na Kościół.
  9. Z naszej parafii jest organizowana pielgrzymka autokarowa  do Częstochowy 1 czerwca w sobotę na VII ogólnopolski zjazd żywego Różańca. Chętnych zapisujemy w zakrystii i u zelatorów, koszt 60zł., wyjazd sprzed kaplicy o godz. 6.00, zachęcamy do zapisywania się, są wolne miejsca.
  10. W tygodniku Idziemy: Pasterz dobry czyli jaki? Jak Formuje się powołanie, O polskiej zakonnicy, która mając w kieszeni trzy złote pojechała do wolna budować hospicjum dla terminalnie chorych., Co się stało, że politycy tak bardzo zainteresowali się ostatnio Kościołem., Wolę pracę wśród ludzi – z młodym księdzem, który zrezygnował z pisania doktoratu, w Rzymie, wybierając pracę duszpasterską.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97