Ogłoszenia duszpasterskie  – III Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w parafii katedralnej św. Floriana na Pradze, powierzajmy w modlitwie naszych ofiarodawców, którzy pomagają nam przy dalszych pracach w Kościele.
 2. Dzisiaj składamy najserdeczniejsze życzenia babciom i dziadkom w dniu ich Święta, ogarniamy was wszystkich modlitwą i życzymy zdrowia, pokoju ducha i opieki Matki Bożej Pompejańskiej.
 3. We wtorek 23 stycznia zapraszamy na godz. 18.00 wspólnotę Ojca Pio, po Eucharystii ucałowanie Relikwii i spotkanie modlitewne.
 4. W czwartek jest Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła, w piątek wspominamy świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
 5. W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy na ostatnie spotkanie narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.
 6. Po niedzieli zapraszamy rodziców którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu lutym. Prosimy przynieść skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
 7. Wznawiamy po niedzieli zbiórki miesięczne na dalsze zaplanowane prace, łącznicy tradycyjnie po niedzieli będą zbierać ofiary w poszczególnych Osiedlach i ulicach.
 8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3800 zł, Bóg wielki zapłać, w ubiegłym tygodniu została zamontowana konstrukcja sufitu w pomieszczeniu na drugim piętrze, która zamyka kanały wentylacyjne, kontynuujemy prace przy układaniu paneli podłogowych, zakładane są gniazdka elektryczne i lampy na pierwszym piętrze. Są prowadzone prace kanalizacyjne i hydrauliczne w podziemiach plebanii.  Za materiały wentylacyjne zapłaciliśmy w ubiegłym tygodniu 20 000 zł., za służebność na wodociąg zapłaciliśmy 1800zł.
 9. Dziękujemy rodzinom, które nas przyjmowały w ubiegłym tygodniu, za miłą atmosferę, oraz złożone ofiary na dalsze prace zaplanowane w plebanii, serdeczne Bóg zapłać.

 

Plan wizyty duszpasterskiej:  

22 stycznia  2024  – poniedziałek od 16.30 – ul. Beksińskiego

24 stycznia  2024  – środa od 16.30 – osoby które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć kapłana i zgłoszą swoje adresy w zakrystii

25 stycznia 2024 – czwartek od 16.30 – dodatkowy termin kolędy dla rodzin które nie mogły przyjąć kapłana.

W przyszłą niedzielę zrobimy podsumowanie wizyty duszpasterskiej, zobaczymy jaka była frekwencja w poszczególnych Osiedlach.

 

 1. W piątek wracamy do Mszy Świętych w tygodniu o godz. 18.00, w tym dniu odbędzie się nabożeństwo do Bł Bartola Longo i ucałowanie Relikwii,  nowenna pompejańska od piątku będzie się rozpoczynała o stałej godzinie 16.45. Od piątku kancelaria czynna od godz. 17.00 do 18.00.
 2. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Fundusz Kościelny, skąd się wziął – wyjaśnia ks. prof. Dariusz Walencik, Mija 150 lat od męczeńskiej śmierci unitów podlaskich.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97