Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu

 1. Od jutra łącznicy w poszczególnych osiedlach i ulicach będą zbierać ofiary na potrzeby naszej budującej się świątyni. Jutro egzamin do bierzmowania dziewczyn od godz. 16.00, a chłopców we wtorek prosimy przynieść indeksy.
 2. Zapraszamy kto jeszcze nie był na nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o godz. 17.30 i nabożeństwo gorzkich żali w niedziele o godz. 18.30.
 3. We wtorek zapraszamy barci z Totus Tuus na spotkanie które rozpocznie się Mszą Świętą, prosimy na to spotkanie również panów którzy chcieli by się zaangażować w Triddum Paschalnym, spotkanie rozpocznie się po Mszy Świętej w kaplicy.
 4. W środę nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Eucharystia rozpoczniemy wieczernik św. Ojca Pio, po Mszy Świętej tradycyjnie we wspólnocie odmówimy przed Jego Relikwiami modlitwy.
 5. W piątek 25 marca przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, zawierzymy osoby do które podejmą duchową Adopcję dziecka poczętego. W tym dniu przypada 30 rocznica erygowania naszej diecezji warszawsko – praskiej, odśpiewamy w tym dniu hymn Ciebie Boga wysławiamy.
 6. W sobotę 26 marca w sobotę o godz. 6.00 rano wyjeżdżamy z naszej parafii na pielgrzymkę autokarową do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Oborskiej, prosimy o punktualność.
 7. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 4900zł.,. Bóg wielki zapłać.
 8. W przyszłą niedzielę 27 marca na godz. 11.00 zapraszamy dzieci komunijne i rodziców na kolejne spotkanie formacyjne.
 9. W przyszłą niedziele po każdej Mszy Świętej odbędzie się zbiórka do puszek na rehabilitację pocovidową naszego parafianina Jarosława Wielgat z ul. Ku Rzece. Prosimy o pomoc w leczeniu.
 10. W dniach od 27 czerwca do 2 lipca ks. Mariusz organizuje wyjazd wakacyjny w do Czarnej Góry, zachęcamy dzieci do zapisywania się.
 11. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: Szansa dla Kościoła, Zło dobrem zwyciężaj, rozmowa z biskupem Leonem Dubrawskim z Kamieńca Podolskiego, Człowiek, który się nie nawraca, zaczyna wypowiadać wojny swoim bliski. To się zaczyna od dziecka.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97