Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu

 1. Ks. proboszcz jest z posługą w par. Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim,  pamiętajmy w modlitwie o  ofiarodawcach i darczyńcach,  którzy pomagają nam w budowę świątyni.
 2. Msza Święta o godz. 12.30 w intencji kół różańcowych i wystawienie Najświętszego Sakramentu, intencja dla wspólnot różańcowych: w intencji chorych na depresje i dobre przygotowanie naszych serc na Święta Zmartwychwstania Pańskiego.
 3. Na Mszy Świętej o godz. 12.30 będziemy  modlić się za jubilata ks. Artura naszego wikariusza, który obchodzi 40 rocznicę urodzin, składamy mu najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, pokoju ducha i radości w posłudze kapłańskiej.
 4. Jutro 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet, składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim parafiankom, dużo zdrowia, wszelkich łask Bożych i Bożego Błogosławieństwa. Po Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie formacyjne kółka różańcowe, wspólnotę Totus Tuus i św. Ojca Pio.
 5. W sobotę przeżywamy 13 dzień fatimski po Mszy Świętej zapraszamy na kolejną drogę różańcową, która tradycyjnie zakończy się w kaplicy Apelem Jasnogórskim. W tym dniu obchodzimy 8 rocznicę wyboru papieża Franciszka.
 6. Po każdej Mszy Świętej rozprowadzamy świece na stół wielkanocny i paschaliki, ofiary są przeznaczone na budowę naszej świątyni.
 7. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.30 i Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 18.30. Przed Mszą Świętą wieczorną kontynuujemy 30 dniową  nowennę do św. Józefa w intencji budowy naszej świątyni.
 8. Dziękujemy ofiarodawcom którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 4200zł., z Osiedla Wojskowego 650zl.,  ul. Kasztanowa domki jednorodzinne  – 300zł., Serdeczne Bóg zapłać.
 9. W przyszłą niedzielę na godz. 12.30 zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy Świętej odbędzie się pierwsza próba liturgiczna.
 10. Za dwa tygodnie będziemy przeżywać Rekolekcje Wielkopostne, głosił będzie znany dla nas wszystkich ks. Łukasz Rybiński, szczegółowy plan podamy w przyszłą niedzielę.
 11. Po niedzieli rozpoczynamy III etap budowy ścian 11 metrowych i chóru, w ubiegłym tygodniu przywieźli nam 12  ton stali na ściany i chór, stal bardzo mocno podrożała 1000 zł, na tonie., inne materiały budowlane w tym roku bardzo mocno zdrożały, zapłaciliśmy za stal 41 tysięcy złotych, zostały przywiezione materiały i płyty do montowania dźwigu, razem z transportem zapłaciliśmy 4100 zł., we wtorek będzie montowany dźwig. Moi drodzy oddajmy w tym trudnym czasie naszą budowę Świątyni św. Józefowi, zapraszamy przez cały miesiąc marzec do wspólnej nowenny która jest odmawiana 20 minut przed Mszą Świętą wieczorną.
 12. W tygodniku Idziemy warto przeczytać:  Misje za progiem? Zaczyna di nas docierać, że także Polska staje się terenem reewangelizacji. Co z tego wynika? Nadzieje i trudności towarzyszące pielgrzymce Ojca Świętego do Iraku.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97