Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. proboszcz zbiera ofiary w par. Matki Bożej Różańcowej na Bródnie pamiętajmy o nim i o tych, którzy nas wspomagają w modlitwie. Dzisiaj Obraz Matki Bożej Pompejańskiej rozpocznie nawiedzać rodziny na Osiedlu Myśliborska 44, módlmy się o szczególne łaski i Boże dary dla tych rodzin.
  2. Dzisiaj o godz. 12.30 Msza Święta dla kandydatów do sakramentu bierzmowania i po niej spotkanie formacyjne w grupach.
  3. Dzisiaj przypada 1 rocznica ingresu naszego Pasterza Diecezji Biskupa Romulalda Kamińskiego, podczas głównej Mszy Świętej o 12.30 odśpiewamy hymn Ciebie Boga Wysławiamy.
  4. Od jutra wracamy do Mszy Świętych wieczornych. O godz. 18.00 uroczysta Eucharystia w intencji kółka stanowego św. Agnieszki, po komunii zawierzymy rodziny, a po Mszy członków wspólnoty zapraszamy na agapę. W tym dniu pamiętajmy o naszych babciach i dziadkach, składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, siły, pociechy z wnucząt i dzieci, niech Matka Boża Pompejańska wyprasza potrzebne łaski.
  5. We wtorek 22 stycznia po Mszy Świętej spotkanie grupy Totus Tuus. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej spotkanie modlitewne grupy św. Ojca Pio.
  6. W piątek przypada Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Po Mszy Świętej zapraszam rodziny, które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu lutym, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
  7. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 1100zl., ofiara z kółka różańcowego św. s. Faustyny 400zł., Serdeczne Bóg zapłać. Rozprowadzamy po Mszy Świętej gromnice na Święto Ofiarowania Pańskiego, większe po 20 zł, mniejsze po 10zł.
  8. Dziękujemy rodzinom, które przyjmowały nas w ubiegłym tygodniu, za miłą atmosferę, serdeczne rozmowy i ofiary złożone na Kościół.  Kończymy w przyszłym tygodniu czas kolędowania w naszej parafii, podsumowanie i frekwencje podamy w przyszłą niedzielę. Jutro 21 stycznia – poniedziałek od 16.30 – będziemy u rodzin,  które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć w terminie i zgłoszą swoje adresy w zakrystii.
  9. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać następujące artykuły: Wspólnota ma być uporządkowana, o najważniejszych wyzwaniach i bolączkach duszpasterstwa w Warszawie z perspektywy roku, opowiada bp Romuald Kamiński, Jak zatrzymać zło, najważniejsze pytanie brzmi: co z tej zbrodni wyniknie, Rozdział Kościoła od Państwa istnieje?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97