Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu

  1. Jutro przed Mszą Świętą będziemy się modlić za zmarłych w wypominkach. Zapraszamy na Msze Świętą rekolekcyjną wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiarę i miłość do Chrystusa. Po Eucharystii wsłuchamy się w pierwszą konferencję. Prośmy Ducha Świętego o szczególne dary dla tych wszystkich, którzy będą uczestniczyć w tych rekolekcjach.
  2. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy Świętej wyruszymy na 9 drogę różańcową po naszych wałach, zapraszamy. W tym dniu obchodzimy 6 rocznicę wyboru papieża Franciszka, pamiętajmy o posłudze Ojca Świętego.
  3. W czwartek zapraszamy na drugi dzień rekolekcji na godz. 18.00, po Mszy konferencja.
  4. Zachęcam do uczestnictwa przez cały Wielki Post w piątek drodze krzyżowej o godz. 17.30 i w Gorzkich Żalach w niedzielę na godz. 18.30. Dla nas wszystkich jest to czas zadumy, nawrócenia można zastanowić się nad postanowieniem wielkopostnym i wpisać się w tym czasie do księgi postanowień.
  5. Ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego możemy wrzucać do puszki przy krzyżu.
  6. W przyszłą niedzielę na godz. 11.00 zapraszamy dzieci III klas wraz z rodzicami na kolejne spotkanie formacyjne przygotowujące do I komunii świętej. Prosimy wszystkich o obecność obowiązkową, w czasie spotkania dzieci otrzymają książeczki.
  7. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 1150 zł, z Osiedla Wojskowego ul. Myśliborska 24, 24A, 26, 26A, Portowa 7, 7A, 9A – 950zł, Portowa 9 – 170zl, serdeczne Bóg zapłać.
  8. W sobotę 30 marca organizujemy pielgrzymkę autokarowa do Torunia sanktuarium Gwiazdy Nowej Ewangelizacji. W drodze powrotnej zajedziemy na wieczernik do Matki Bożej Bolesnej do Obór. Wyjazd o 5 rano sprzed Kaplicy, koszt pielgrzymki 60zł, zapisy w zakrystii. Zachęcam do wzięcia udziału w tej pielgrzymce.
  9. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać następujące artykuły: Szatan w ciemnościach łowi – czy powinniśmy się bać szatana i jakie są metody jego działania?., Co jest najważniejsze w Wielkim Poście., Wielu anglikańskich kościołach nie odprawia się już liturgii, bo nie ma kto tego robić. Czy to samo grozi nam?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97