Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła

1.Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w parafii Obryte, polecajmy w modlitwie naszych ofiarodawców którzy pomagają nam w dalszych zaplanowanych pracach. Dziękujemy za dzisiejszą tacę inwestycyjną., Bóg zapłać., Dzisiaj o godz. 12.30 Msza Święta w intencji kół różańcowych, wystawienie Najświętszego Sakramentu, i procesja wokół kościoła, intencja na miesiąc czerwiec: w modlitwie powierzymy wszystkie rodziny z naszej parafii i pozytywne załatwienie spraw papierkowych związanych z pracami, które są kontynuowane w parafii. Pielgrzymi którzy modlili się wczoraj na Jasnej Górze przekazali na kościół 550zl.,

2.Dziękuje wszystkim grupom parafialnym za rzetelną prace przy tegorocznych ołtarzach na Boże Ciało, bardzo dziękuje wspólnotom różańcowym stanowym, rodzinnym, rodzicom dzieci komunijnych, braciom totus tuus, asyście liturgicznej ołtarza, bielanko, dzieciom komunijnym p. Magdzie organistce., chórowi, za zaangażowanie w procesje Bożego Ciała, dziękuje policji za pilotowanie i braciom totus tuus. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała., procesja wokół kościoła będzie do czwartku włącznie po nabożeństwie czerwcowym., za zakończenie oktawy w czwartek o godz. 18.00 na Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie wianków.

3.Jutro w liturgii wspomnienie wspomnienie św. Jadwigi., w czwartek 11 czerwca po Mszy Świętej próba generalna do sakramentu bierzmowania ze świadkami., po Eucharystii odbędzie się sprzątanie kościoła i sali wielofunkcyjnej, przez kandydatów przygotowujących się do bierzmowania.

4.Spowiedź dla kandydatów i świadków do bierzmowania 12 czerwca od godz. 16.00. Bierzmowanie młodzieży 14 czerwca o godz. 14.00 udzieli ks. bp Jan Ozga z Kamerunu. Prosimy przyjść pół godziny wcześniej.

5.W piątek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym dniu modlimy się za kapłanów. Z racji uroczystości, można spożywać pokarmy mięsne.

6.W sobotę wspominamy Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na 96 drogę różańcową, którą zakończymy tradycyjnie Apelem Jasnogórskim.,

7.Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali na konto 2000 zł., Bóg zapłać., W ubiegłym tygodniu zapłaciliśmy ostatnią ratę zaliczkową za montaż dzwonu., 22 100zl., Zostały wykonane prace przy podłączeniu wody miejskiej, za parce koparką zapłaciliśmy 3600zl., zostały wykonane prace na dachu odgromowe., zapłaciliśmy za robociznę 7000zł., za wąż nawadniający tuje zapłaciliśmy 2600zl., po 10 czerwca rozpoczniemy prace przy montażu systemu monitoringu wizyjnego na terenie parafii i we wewnątrz Kościoła, to są kolejne zaplanowane prace które musimy według projektu w najbliższym czasie wykonać, bardzo powoli finalizują się sprawy z podłączeniem docelowego, jeszcze trwają sprawy papierkowe, mamy nadzieje że do wakacji sfinalizujemy. Ławki do kościoła będą systematycznie przywożone w lipcu. Powierzajmy moi drodzy te wszystkie zaplanowane prace naszym patronom naszej parafii.

8.Dzisiaj moi drodzy pragniemy podziękować serdecznie p. Magdzie Bober naszej organiście za cztery i pół roczną prace w naszej parafii, za piękną współpracę, za prowadzenie naszego Chóru, i scholki parafialnej. Na pewno po ludzku chcieli byśmy zatrzymać jeszcze dłużej w naszej wspólnocie, tyle dobra, życzliwości, serdeczności otrzymaliśmy, i ten piękny śpiew dotykał nasze serca i to ubogacało liturgie i wszystkie nabożeństwa. Pani Magda ze swoim narzeczonym Łukaszem w najbliższą sobotę będzie miała ślub w naszym kościele, rozpoczynają nową drogę życia, dlatego życzymy im wielu łask Bożych, szczęścia, dużo radości o pokoju ducha. Będą mieszkać od wakacji w Żyrardowie i tam podejmie nową prace jaką organistki i nauczyciela muzyki. Będziemy bardzo miło wspominać Ciebie Magdo i na tą nową drogę życia zawierzamy Twoje intencje Matce Bożej Pompejańskiej i naszym patronom. Bóg wielki zapłać.

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Trójcy Przenajświętszej

1.Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w parafii Chrystusa Króla w Warszawie, polecajmy w modlitwie naszych ofiarodawców którzy pomagają nam w dalszych zaplanowanych pracach.
Pielgrzymi, którzy wrócili z pielgrzymki z Hiszpanii ofiarowali dar na ławki 1500zł., Bóg zapłać.,

2.Od jutra zapraszamy w dzień powszedni na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 18.30., We wtorek zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego do salki parafialnej.,

3.W czwartek 4 czerwca procesja na Boże Ciało rozpocznie się po Mszy Świętej o godz. 11.00, pierwszy ołtarz będzie dekorowany prze kółka rodzinne, na ulicy Płużnickiej, drugi na ulicy Życzliwej przez kółka stanowe, trzeci przy nowym Osiedlu Trakt Nadwiślański rodzice dzieci komunijnych, i czwarty przy Szkole Podstawowej im., Zawadzkiego będą dekorować bracia totus tuus, tak jak co roku będzie nas pilotowała policja, prosimy braci totus tuus do koordynowania ruchem, już dziś zapraszamy służbę liturgiczną, odpowiedzialnych za feletrony, baldachim, chorągwie, prosimy bielanki i dzieci komunijne do sypania kwiatów., chłopcy tradycyjnie noszą poduszki eucharystyczne, dziewczynki przynoszą ze sobą koszyczki, a rodziców prosimy o przyniesienie ususzone kwiaty, żeby starczyło nam nam na czas zaplanowanej procesji.

4.W pierwszy piątek miesiąca po Mszy Świętej porannej rozpoczniemy całodzienna adorację, od godz. 9.00 nawiedzimy z posługą sakramentalną naszych chorych, od godz. 17.15 spowiedź pierwsząpiatkowa, szczególnie zapraszamy do rozpoczęcia pierwszych piątków dzieci komunijne, o godz. 18.00 Msza Święta wynagradzająca Sercu Pana Jezusa, w tym dniu rozpoczniemy po nabożeństwie czerwcowym Oktawę Bożego Ciała, z procesja wokół naszej Świątyni., zapraszamy odpowiedzialnych za procesje w strojach odświętnych., zapraszamy również asystę liturgiczną i bielanki do sypania kwiatów., przypominamy że w piątek najbliższy będzie można spożywać pokarmy mięsne.
Przypominamy że 5 czerwca o godz. 18.40 w salce parafialnej odbędzie się egzamin do bierzmowania. Prosimy o uzupełnienie wszystkich braków formalnych min., metryki. Pierwsza próba odbędzie się 7 czerwca w niedzielę o godz. 20.00, a próba generalna ze świadkami 11 czerwca po Mszy o godz. 18.40. W tym dniu w czwartek po próbie wspólnie posprzątamy kościół i teren wokół kościoła, prosimy zabrać ze sobą sprzęty do porządkowania. Spowiedź dla kandydatów i świadków do bierzmowania 12 czerwca od godz. 16.00. Bierzmowanie zaplanowane jest na 14 czerwca o godz. 14.00 udzieli ks. bp Jan Ozga z Kamerunu.

5.W sobotę 6 czerwca wyjeżdżamy rano o godz. 5.30 na pielgrzymkę do Częstochowy na XIV Ogólnopolski Zjazd Żywego Różańca, koszt 130zl., są jeszcze wolne miejsca zapisy w zakrystii. W tym dniu o godz. 18.00 rozpoczniemy Wieczernik Pompejański zakończymy tradycyjnie Apelem Jasnogórskim.,

6.Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali na konto 2700 zł., os. Ku Rzece 360zł., Bóg zapłać., Po niedzieli musimy zapłacić ostatnią ratę zaliczkową za montaż dzwonu., 22 100zl., Jutro rozpoczynamy prace przy podłączeniu wody miejskiej, potrwają kilka dni., będzie wykonywany wpust do głównego zaworu wodociągowego, w ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy na dachu prace odgromowe., Moi drodzy będziemy robić system według przewidzianego projektu system monitoringu wizyjnego na terenie parafii i we wewnątrz Kościoła, monitor podglądowy będzie umieszczony w zakrystii, jest zamówiony nowoczesny i będzie możliwość podglądu z aplikacji w telefonie i komputerze. Obiekt będzie monitorowany z każdej strony 24 godziny na dobę. Wartość całego systemu, instalacji wraz z robocizną będzie wynosił 18500zł., prace rozpoczniemy bo Bożym Ciele. Są to kolejne prace które według projektu musimy wykonać do końca czerwca.

7.Dzisiaj moi drodzy pragniemy podziękować serdecznie p. Krzysztofowi organiście za czterą i pół roczną prace w naszej parafii, dziękujemy Ci Krzysztofie za twojego ducha spokoju, dziękuje za twój śpiew, koncerty którymi się zachwycaliśmy, za twoją pogodę ducha, cichość, otwartość, rzetelność w wielką pomoc służbę w tej parafii, wiem że to była twoja pierwsza parafia w której byłeś organistą. Dziękujemy Ci za piękną współpracę i życzmy Ci wielu łask Bożych, satysfakcji i dużo radości w kolejne parafii w której będziesz posługiwał jako organista. Niech Maryja Królowa z Pompejów która nakreśliła Ci kierunek Twojej drogi wspiera Cię w tej pięknej posłudze. Bóg Ci Wielki zapłać za tak piękne lata w naszej parafii.

8.W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Jak owocnie przeżywać Msze Świętą., Codziennie Cud, Jak zmienia się życie świeckich regularnie uczestniczących we Mszy Świętej, pokazuje reportaż Moniki Odrobińskiej., człowiek w czasach sztucznej inteligencji., Co papież Leon XIV powiedział w swojej pierwszej encyklice „Magnifica humanitas:.,

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1.Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w parafii Rząśnik koło Wyszkowa, polecajmy w modlitwie naszych ofiarodawców którzy pomagają nam w dalszych zaplanowanych pracach. Dzisiaj ks Proboszcz z grupą parafialną wyjechali dziś na pielgrzymkę do Hiszpanii, zawierzamy ten czas pielgrzymowania naszej patronce Matce Bożej Pompejańskiej.

2.Dziękujemy naszym katechetom p. Paulinie i p. Adamowi za przygotowanie dzieci do I Rocznicy Komunii Świętej, dziękuje za współpracę rodzicom, przystąpiło z dwóch szkół 97 dzieci, dziękujemy rodzicom za posprzątanie i dekoracje kościoła, dziękuje p. organistce Magdzie, p. kościelnemu Adamowi, braciom totus tuus za pilotowanie ruchu. Dzieci dzisiaj o godz. 9.30 odnowiły przyrzeczenia chrzcielne, przekazały dar serca na kościół 7720zł., Bóg zapłać., Dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Koncert Pieśni Maryjnych w wykonaniu Ks. Pawła Szmytkowskiego i Zuzanny Stankiewicz. Ministranci nasi po każdej Mszy Świętej zbierają ofiary do puszek na wyjazd wakacyjny.

3.Jutro przeżywamy Święto Najświętszej Maryi Panny Kościoła, drugi dzień Zielonych Świątek, zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00., We wtorek Świętujemy Dzień Matki składamy wszystkim mamom najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, pogody ducha, dużo radości i uśmiechu. Ogarniamy dzisiaj was szczególne szczególnie w naszej modlitwie. W tym dniu 26 maja po komunii odmówimy litanie do św. Bartola Longo, po błogosławieństwie będzie ucałowanie Relikwii.

4.W czwartek 28 maja przeżywamy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w tym dniu powierzamy w modlitwie wszystkich kapłanów, szczególnie posługujących w naszej parafii. Dzisiaj o godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego Bł Kardynała Stefana Wyszyńskiego po komunii zawierzymy całą wspólnotę Matce Bożej Pompejańskiej., odmówimy specjalną modlitwę po komunii świętej z obrzędem namaszczenia Olejem Św. Szarbela. Na koniec Mszy Świętej uroczyste błogosławieństwo i ucałowanie Relikiwii św. Szarbela.

5.W piątek wspominamy św. Urszulę Ledóchowską, dziewicę., w sobotę po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na majówkę przy kapliczce na wałach. W przyszłą niedzielę w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo majowe na godz. 18.30.

6.Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali na konto 3000 zł.,os. Woskowe 270zl., os. Modlińska 125 i 129 – 280zl., ul. Życzliwa i Obrazkowa – 410zl., os. Myśliborska 18, Laurowa 37 i Szczupacza 11 – 150zł., ul. Konwaliowa – 480zl., os. Przaśna 16,18 i Myśliborska 72, Płużnicka 2 – 290zł., os. Modlińska 65, 67- 260zł., os. Myśliborska 70 – 510zł., os, Modlińska 73 – 560zł., Bóg zapłać., na materiały ochronne, odgromienia dachu – przekazaliśmy 15 000zl., na sprzęt nowych kolumn na chór zapłaciliśmy 12 000zł. Został zamontowany dzwon, pod wezwaniem Matki Bożej Pompejańskiej, jest to 60 kilogramowy dzwon który został wykonany w Krakowie. Jest to dar od parafian, Będzie dzwonił na godz. 12.00 na Anioł Pański, pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą i w czasie Rezurekcji Wielkanocnej i uroczystości pogrzebowych i kościelnych., została przekazana zaliczka 25 000zł., koszt razem zainstalowania dzwonu wraz z robocizną wynosie 48 000zł.. ostatnią końcową musimy wpłacić do 7 czerwca. W poniedziałek 1 czerwca będą przeprowadzane prace przy podłączeniu wody, będzie wykonywany wpust do głównego zaworu wodociągowego, te prace potrwają kilka dni.

7.Dnia 4 czerwca procesja na Boże Ciało rozpocznie się po Mszy Świętej o godz. 11.00, pierwszy ołtarz będzie dekorowany prze kółka rodzinne, na ulicy Płużnickiej, drugi na ulicy Życzliwej przez kółka stanowe, trzeci przy nowym Osiedlu Trakt Nadwiślański rodzice dzieci komunijnych, i czwarty przy Szkole Podstawowej im., Zawadzkiego będą dekorować bracia totus tuus, tak jak co roku będzie nas pilotowała policja, prosimy braci totus tuus do koordynowania ruchem, już dziś zapraszamy służbę liturgiczną, odpowiedzialnych za feletrony, baldachim, chorągwie, prosimy bielanki i dzieci komunijne do sypania kwiatów., chłopcy tradycyjnie noszą poduszki eucharystyczne, dziewczynki przynoszą ze sobą koszyczki, a rodziców prosimy o przyniesienie ususzone kwiaty, żeby starczyło nam nam na czas zaplanowanej procesji.

8.Dnia 5 czerwca o godz. 18.40 w salce parafialnej odbędzie się egzamin do bierzmowania. Prosimy o uzupełnienie wszystkich braków formalnych min., metryki. Pierwsza próba odbędzie się 7 czerwca w niedzielę o godz. 20.00, a próba generalna ze świadkami 11 czerwca po Mszy o godz. 18.40. Spowiedź dla kandydatów i świadków do bierzmowania 12 czerwca od godz. 16.00. Bierzmowanie zaplanowane jest na 14 czerwca o godz. 14.00 udzieli ks. bp Jan Ozga.

9.W sobotę 6 czerwca jest organizowana z naszej parafii pielgrzymka do Częstochowy na XIV Ogólnopolski Zjazd Żywego Różańca, koszt 130zl., zapisy w zakrystii, wyjazd sprzed Kościoła o godz. 5.30, zapraszamy chętnych do pielgrzymowania.

10.W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Miejsce dla Ducha Świętego – Jak napełnić się Duchem Świętym, wyjaśnia ks. prof. Robert Skrzypczak., Zawód mama – ośmioro dzieci? Ale nie wszystkie naraz – piękno macierzyństwa przybliża Monika Odrobińska., Wśród konających i niewidomych o działalności Prymasa Tysiąclecia w Laskach pisze Wojciech Borowski.

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

1.Dzisiaj ks. Łukasz jest z posługą w par. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej, polecajmy w modlitwie naszych ofiarodawców którzy pomagają nam w dalszych zaplanowanych pracach.

2.Dziękuje ks. Radkowi za przygotowanie dzieci do I Komunii Świętej, za wielkie duchowe zaangażowanie, pracę, troskę i trud włożony na katechezie jak również w przygotowaniu w kościele na Mszach Świętych dziecięcych i w próbach, dziękuje za wielką współpracę rodzicom, przystąpiło w dwóch grupach ze szkoły Myśliborskiej i klasy integracyjnej 71 dzieci, dziękuje serdecznie rodzicom za posprzątanie i dekoracje kościoła, dziękuje p. organistce Magdzie, p. kościelnemu Pawłowi, braciom totus tuus za pilotowanie ruchu i porządku. Dzieci dzisiaj rozpoczynają biały tydzień, który zakończy się w piątek pielgrzymką dziękczynną do Niepokalanowa, w środę do dzieci przyjedzie misjonarz o. Marek i ofiary w tym dniu dzieci przekażą na Misje Święte. Dzieci komunijne przekazały w dar serca na ławki 7300zl., z drugiej grupy integracyjnej dzieci przekzały na kościół 1500zl., serdeczne Bóg zapłać. Dzisiaj o godz. 20.00 odbędzie się majówka przy krzyżu na ulicy Modlińskiej serdecznie zapraszamy.

3.Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe do naszej Świątyni o godz. 17.30, po nabożeństwie majowym do soboty włącznie będziemy odmawiać nowennę do Ducha Świętego

4.W poniedziałek 18 maja zapraszamy po Mszy Świętej dzieci klas IV na pierwszą próbę rocznicową. W środę 20 maja o tej samej godzinie odbędzie się próba generalna przed Rocznicą. We wtorek zapraszamy na kolejne spotkanie kręgu biblijnego po Mszy Świętej wieczornej do salki obok kancelarii. We wtorek zapraszamy na wspólną majówkę przy kapliczce kościelnej.

5.W piątek o godz. 16.00 rozpocznie się spowiedź dzieci rocznicowych ze szkoły z Myśliborskiej i Płużnickiej, zachęcamy również do spowiedzi rodziców. O godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego św. Rity, po komunii będzie uroczyste zawierzenia całej wspólnoty.

6.W sobotę 23 maja o godz. 10.00 Rocznica Komunii Świętej dzieci klas IV z naszych Szkół, przychodzimy pół godziny wcześniej., W tym dniu o godz. 18.00 Msza Święta w intencji wspólnoty Ojca Pio, ucałowanie Relikwii i wspólna modlitwa. W tym dniu zapraszamy na godz. 19.00 na majówkę przy kapliczce na Laurowej.

7.W przyszłą niedzielę Zesłania Ducha Świętego 24 maja o godz. 9.30 na Mszy Świętej dzieci Rocznicowe odnowią przyrzeczenia chrzcielne, dzieci przynoszą swoje chrzcielne świece. W tym dniu po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Koncert Pieśni Maryjnych w wykonaniu Ks. Pawła Szmytkowskiego i Zuzanny Stankiewicz. Ministranci nasi w przyszłą niedzielę będą zbierać ofiary do puszek na wyjazd wakacyjny.

8.Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali na konto 3300 zł., z ul. Płużnickiej 300zl., Bóg wielki zapłać.,osoba bezimienne osoby na ławki przekazały 400zł.,, w ramach nawiedzenia Obrazu MB Pompejańskiej na ul. Os. Trakt Nadwiślański – 400zł.,trwają cały czas sprawy papierkowe z podłączeniem wodociągu i przełącza energetycznego, przygotowujemy się do prac na dachu podłączenie i uziemienie ochronne odgromowe, te prace niebawem rozpoczniemy. Łącznicy po 20 maja w poszczególnych Osiedlach będą zbierać ofiary na dalsze zaplanowane prace.

9.Dnia 5 czerwca o godz. 18.40 w salce parafialnej odbędzie się egzamin do bierzmowania. Prosimy o uzupełnienie wszystkich braków formalnych min., metryki. Pierwsza próba odbędzie się 7 czerwca w niedzielę o godz. 20.00, a próba generalna ze świadkami 11 czerwca po Mszy Świętej o godz. 18.40. Spowiedź dla kandydatów i świadków do bierzmowania 12 czerwca od godz. 16.00. Bierzmowanie zaplanowane jest na 14 czerwca o godz. 14.00 udzieli ks. bp Jan Ozga.

10.W sobotę 6 czerwca jest organizowana z naszej parafii pielgrzymka do Częstochowy na XIV Ogólnopolski Zjazd Żywego Różańca, koszt 130zl., zapisy w zakrystii, wyjazd sprzed Kościoła o godz. 5.30, zapraszamy chętnych do pielgrzymowania.

11.W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Postać sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej, Niemcy kazali jej zabijać wszystkie noworodki, ale rozkazu nie wykonała, Urodzone i ocalone, urodziły się piekle obozu dzięki braterskiej położnej, niezwykłą historią dzielą się pani Stefania i pani Jadwiga w artykule Barbary Stefańskiej. Burza wokół DPS -ów czy domy dla dzieci z głęboką niepełnosprawnością będą wygaszane?

 

Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna

1.Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w par. Płonce Kościelnej, a ks. Radek w Legionowie w par. Matki Bożej Fatimskiej. Dziękujemy za złożone ofiary w ramach tacy inwestycyjnej 4800zl., Bóg zapłać. Pielgrzymi którzy uczestniczyli w pielgrzymce do Gietrzwałdu przekazali na fundusz ministrancki 1200zl., Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary i okazane wsparcie. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

2.Dziękuje pani katechetce Paulinie oraz rodzicom za przygotowanie dzieci do I Komunii Świętej ze szkoły z Płużnickiej przystąpiło 55 dzieci, dziękuje rodzicom za posprzątanie i dekoracje kościoła, dziękuje p. organistce Magdzie, p. kościelnemu Robertowi, braciom totus tuus za pilotowanie ruchu i porządku przy parkingu kościelnym., Dzieci dzisiaj rozpoczynają biały tydzień, który zakończy się w piątek pielgrzymką dziękczynną do Niepokalanowa, w środę do dzieci przyjedzie misjonarz o. Marek i ofiary w tym dniu dzieci przekażą na Misje Święte. Dzieci komunijne przekazały w darze kościół 3570zł.,

3.We wtorek 12 maja po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na II próbę dzieci komunijne ze szkoły z Myśliborskiej. W środę wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, po Mszy Świętej wyruszymy w 95 drogę różańcową na ścieżki naszej parafii. Zakończymy tradycyjnie Apelem Jasnogórskim.,

4.W czwartek przeżywamy Święto Św. Macieja Apostoła., w tym dniu próba generalna dzieci komunijnych ze szkoły z Myśliborskiej.

5.W piątek o godz. 16.00 rozpocznie się spowiedź dzieci komunijnych ze szkoły z Myśliborskiej i ich rodziców.

6.W sobotę 16 maja o godz. 10.00 I Komunia Święta dzieci ze szkoły z Myśliborskiej, przychodzimy pół godziny wcześniej., o godz. 12.30 I Komunia Święta dzieci z klasy integracyjnej. W tym dniu przeżywamy Uroczystość św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika patrona Polski i metropolii warszawskiej. W tym dniu zapraszamy na godz. 19.00 na majówkę przy kapliczce na ulicy Myśliborskiej 82

7.W przyszłą niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego 17 maja o godz. 9.30 na Mszy Świętej dzieci komunijne ze Szkoły z Myśliborskiej odnowią przyrzeczenia chrzcielne, dzieci przynoszą swoje chrzcielne świece, rozpoczniemy uroczyście biały tydzień który potrwa do piątku włącznie i zakończy się wspólnym wyjazdem dziękczynnym do Niepokalanowa. W niedzielę przyszłą o godz. 17.30 zapraszamy na spotkanie do salki parafialnej młodzież. W tym dniu o godz. 20.00 zapraszamy na majówkę przy kapliczce na ulicy Konwaliowej przy Krzyżu.

8.Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali na konto 2500 zł., Bóg wielki zapłać.,osoba bezimienna na ławki przekazała 200zł., i kolejna 300zl., w ubiegłym tygodniu została podłączona brama główna na pilot, dokończone zostały prace przy dołożeniu kostki.

9.W tygodniku Idziemy warto przeczytać: W świętych obcowaniu – przyjaźnił się ze św. Janem Pawłem II abp Józefa Michalika wspomina ks. Henryk Zieliński, Wokół śmierci ks. Jerzego – jakich nowych informacji dostarczają nam wyniki badań okoliczności zbrodni z 1984r, ? wyjaśnia Monika Odrobińska.

1 2 3 8

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97